Náš tip

Tip na moderní plastové dveře od české firmy Perito.

Pořiďte si elegantní interiérové dveře, které budou obdivovat i vaše návštěvy!

Tip na elegantní fototapety na dveře pro snadné vylepšení vzhledu vašich interiérových dveří.

Reklama
V našem sortimentu naleznete dále i tepelné izolace, pokud zařizujete novou koupelnu nabízíme vodovodní baterie. Ve stavebním sortimentu pořídíte levně střešní okna i kvalitní betonovou dlažbu.

Shrnovací interiérové dveře 
Shrnovací dveřeShrnovací interiérové dveře jsou mnohdy jediným řešením, jak rozdělit dvě místnosti a nepřijít tak o potřebný prostor pro otevírání běžných dveří. Shrnovací interiérové dveře si můžete pořídit zhotovené z plastu, dřeva nebo koženky. Barevná dostupnost je skutečně široká a v nabídkách se objevují rozmanité základní barvy i imitace dřeva. Dopřát si můžete například lesklou nebo matnou třešeň, břízu, buk, bílou barvu, jasan, ořech, dub, světlý a tmavý mahagon.
 

Mnoho možností

Shrnovací interiérové dveře není problém vybírat v různých rozměrech a dopřát si lze i různé doplňky. Zavírání je jednostranné (levé či pravé) nebo středové. Nechybí osázení madly, dovírání na magnet nebo na zámek s klíčem. Dveře mohou být plné nebo s prosklením (různí se podle počtu řady skel). Například největší výrobce shrnovacích dveří v České republice – Hopa cz, má na výběr šestnáct druhů skel.

Koženkové shrnovací interiérové dveře se podobají přírodním materiálům a vyrábějí se ve většině případů bez skel. Hlavními dostupnými barvami jsou bílá, světle hnědá, hnědá a béžová. Zavírají se na magnetický nebo mechanický zámek. Dřevěné shrnovací interiérové dveře se nejčastějí vyrábějí ze smrkového nebo dubového dřeva. Zavírání je zde řešeno magnetickým nebo kleštinovým zámkem.

Shrnovací interiérové dveře charakterizuje bezproblémový provoz a tichý chod. Vyrábějí se jako dvoukřídlé nebo jednokřídlé a díky nízké hmotnosti se snadno ovládají. Dají se osadit do již hotových zárubní z kovu nebo plastu i do zděných průvlaků. Všechny typy lze zabudovat do ostění a ozdobných rámů.

Máte zájem o kvalitní zboží za příznivé ceny? V našem internetovém obchodě nakoupíte nejlevněji v naší republice. Garantujeme nejnižší ceny! Vyřídíme malé i velké objednávky, každý zákazník je pro nás zajímavý.