Náš tip

Tip na moderní plastové dveře od české firmy Perito.

Pořiďte si elegantní interiérové dveře, které budou obdivovat i vaše návštěvy!

Tip na elegantní fototapety na dveře pro snadné vylepšení vzhledu vašich interiérových dveří.

Reklama
V našem sortimentu naleznete dále i tepelné izolace, pokud zařizujete novou koupelnu nabízíme vodovodní baterie. Ve stavebním sortimentu pořídíte levně střešní okna i kvalitní betonovou dlažbu.

Posuvné interiérové dveře 
Posuvné dveře do stěnyNemáte v domě či v bytě dostatek místa? Zkuste vyšetřit větší prostor výměnou dosavadních dveří za posuvné interiérové dveře. Popularitu si získaly právě díky úspoře místa, ale zároveň se jedná i o zajímavý interiérový doplněk, který ozvláštní požadovanou místnost. Oceníte je v malých bytech, panelákových domech i ve firemní budově – do jednacích místností  a kanceláří a tam, kde je nutné frekventovaně procházet. V rodinném domě se dají využít kdekoliv potřebujete – kuchyň, jídelna, pracovna, obývací a jiné pokoje. Výborným tipem na využití je oddělení šatny od místnosti – moderní novostavby již počítají s malou místností pouze na oblečení nebo jiné věci k odkládání.

 

Druhy posuvných dveří

Praktické posuvné interiérové dveře se vyrábí jednokřídlé i dvoukřídlé, dřevěné nebo skleněné. Sklo může být po celé ploše, nebo z jedné či dvou třetin. Na sklo se dají připevnit dřevěné rámečky. Montují se velmi snadno, nemusíte se obávat složitého instalování a větších stavebních úprav. Dopřát si můžete různé rozměry a rovněž odlišné dezény. Široká nabídka dává možnost výběru z různých odstínů lamina nebo přírodních dýh z buku, dubu, exotických dřevin či smrku.

Dělení dveří

Posuvné interiérové dveře na stěnuPosuvné interiérové dveře se dělí podle posuvu na dva způsoby – na stěnu a do stěny.

Křídla u posuvných dvěří na stěnu se posouvají po kolejnici kryté garnýži podél stěny. Garnýž se obvykle fixuje do boční stěny nebo do stropu. Posuvné interiérové dveře do stěny se otevírají do stavebního pouzdra nebo do stěny.

Posuvné interiérové dveře mohou patřit do místnosti, nebo se využijí i jako součást skříně. Vše si pohodlně vyberete online v nejlevnějším a největším internetovém obchodě se stavebním materiálem. V případě potřeby vám vždy poradí proškolený tým pracovníků, výběr si tím značně usnadníte. Dodáme vám kvalitní zboží ve velmi krátké době!